مجموعه افسانه ای لند آو لجندز آنتالیا (هتل + تم پارک)

مجموعه افسانه ای لند آو لجندز آنتالیا (هتل + تم پارک)

دوشنبه، ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ ۱۴:۵۱
  ۱۲ عکس    

شهر آنتالیا جزو مقاصد گردشگری اصلی ترکیه است که در طول سالهای گذشته ، پیشرفت بسیار زیادی داشته و سرمایه گذاری های زیادی برای توسعه گردشگری و توریست در این شهر صورت پذیرفته است . هتل های ۵ ستاره بسیار لوکسی که پر از امکانات تفریحی میبشند ، در مناطق مختلف آنتالیا ایجاد شده اند و موجب جذب توریست های بیشتری به این منطقه شده اند . یکی از هتل هایی که در دادن سرویس لوکس و مناسب به مسافرین همیشه پیشرو بوده و موفق شده تادر طول مدت کوتاهی شعباتی مختلفی در داخل آنتالیا ، شهر های مختلف ترکیه و حتی خارج از ترکیه احداث نماید ، مجموعه گروه هتل های ریکسوس میباشد .

برای مسافرینی با تور آنتالیا سفر کرده اند ، هتل های ریکسوس به نامی آشنا تبدیل شده اند و کسانی که علاقمند به گذراندن تعطیلاتی رویای و لوکس در شهر آنتالیا میباشند ، معمولاٌ هتل های ریکسوس را برای اقامت انتخاب میکنند . هتل ریکسوس لند آو لجندز آنتالیا ، جدید ترین هتل این مجموعه است که علاوه بر اینکه شعبه ای ار هتل های ریکسوس میباشد ، در حال حاضر مجتمعی تفریحی و بی نظیر است که تبدیل به یکی از دیدنی ترین جاهای آنتالیا و یکی از بهترین پارک های تفریحی و سرگرمی در کل اروپا گردیده است . اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پارک افسانه ای هستید ، با ما همراه باشید.

مجموعه لند آو لجندز آنتالیا در منطقه بلک این شهر واقع شده است ، این منطقه که یکی از مشهور ترین مناطق گردشگری شهر آنتالیا میباشد، تا فرودگاه این شهر ۲۷ کیلومتر فاصله دارد و پر از هتل های لوکس و ۵ ستاره است . مجموعه لند آو لجندز آنتالیا از ۲ بخش اصلی تشکیل شده است ، بخش هتل که به نام KINGDOM مشهور است و بخش سرگگرمی و تفریحی که به THEME PARK مشهور است . در واقع اگر در بخش هتل اقامت داشته باشید ، برای استفاده از پارک های آبی و سرگرمی این مجموعه ، نیاز به پرداخت ورودیه جداگانه ندارید ،اما اگر در هتل لند آو لجندز آنتالیا اقامت نداشته باشید نیز با پرداخت هزینه جداگانه میتوانید از بخش تفریحی و سرگرمی این مجموعه استفاده کرده و لذت ببرید .

مشهور ترین بخش تفریحی این پارک ، مجموعه پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا میباشد که در حال حاضر بزرگترین و کامل ترین مجتمع تفریحی آبی در کل اروپا میباشد . در این پارک برای هر سن و سالی ، بخش ویژای در نظر گرفته شده است و به علاوه افراد با سلیقه های مختلف نمیز میتوانند از بخش های مختلف این پار آبی لذت ببرند . تمام وسایل و سرگرمی های این مجموعه بر اساس بالاترین سیستم استاندارد و کیفیت ساخته شده است و به راحتی قابل استفاده هستند . همچنین در رنگ آمیزی ، دکور و شکل ظاهری وسایل نیز دقت بسیار زیادی صورت گرفته و از رنگهای شاد و پر هیجان در کنار معماری مدرن و به روز بهره گرفته شده است.

پارک آبی لند آو لجندز آنتالیا ، دارای بخشهای مختلفی است که از مهمترین آنها میتوان به رودخانه خروشان ، استخر مواج ، سرسره هایی به ابعاد مختلف ، استخر مخصوص کودکان ، مجموعه برج آکوا کودکان ، سرسره رنگین کمان ،سرسره جادویی ، رافتینگ ، موج سواری ، محل شیرجه زدن ، سرسره ای با شیب تند ، تونل شیب دار طولانی ، سقوط از آبشار و موشک فضایی از بخش هایی این پارک آبی هستند . این محوطه آنقدر بزرگ است و آنقدر بازی های مهیج و مختلف را در داخل خود جای داده است که گذشت زمان را احساس نخواهید کرد و کل روز را به تفریخ و سرگرمی در بخش های مختلف این مجموعه مشغول خواهید بود .

علاوه بر پارک آبی این مجموعه بخش های مختلف دیگری را نیز در خود جای داده است . یکی از بخش هایی که طرفداران مخصوص به خود رادارد ، مرکز خرید موجود در لند آو لجندز آنتالیا میباشد . در دو طرف کانالی که با حال و حوای شهر ونیز در این مجموعه ساخته شده است ، فروشگاههای و مغازه های مختلف قرار گرفته اند . میتوانید در پیاده روی زیبای این منطقه قدم بزنید و از خرید در فروشگاهای این منطقه لذت ببرید . به علاوه در این قسمت ، رستوران ها و کافه تریاهای متعددی نیز قرار دارند و میتوانید در کنار خرید ، از صرف غذا و نوشیدن چای و قهوه خود در این منطقه لذت ببرید . علاقمندان میتوانند از قایق های کوچکی که روی کانال آب این منطقه تعبیه شده است استفاده کنند و گشتی در این منطقه بزنند .

یکی از زیباترین بخش های لند آو لجندز آنتالیا ، برج زیبا و افسانه ای لجند است که در قلب این مجموعه قرار گرفته است . طراحی ، رنگ آمیزی و نور پزدازی این برج به صورتی تعبیه شده است که شما را به یاد قصه ها و افسانه ها میاندازد و خود را در فضایی خارج از دنیای واقعی احساس می کنید . ارتفاع این برج ۱۱۱ متر است و دارای ۲ بالکن میباشد که یکی در ارتفاع ۴۲ متری و یکی در ارتفاع ۶۵ متری قرار گرفته است و با قرار گرفتن در این بالکن ها ، منظره زیبایی از لند لند آو لجندز در پیش روی شما خواهد بود . معمولاٌ در هنگام غروب آفتا ب همه در کنار این برج جمع میشوند تا از منظره زیبایی که از نورپردازی های انجام شده روی این برج ایجاد میشود ، لذت ببرند .

اما برنامه های متنوع لند آو لجندز آنتالیا فقط به استفاده از پارک آبی و سرگرمی های روزانه محدودنمی گردد . این مجموعه برنامه های بسیار ویژه ای برای کودکان تهیه دیده است که هر روز از ساعت ۸ تا ۸٫۳۰ نمایش داده میشود . این برنامه ها به نام شوی های ویژه کودکان مشهور است و در محوطه ای به نام Baby House نمایش داده میشود . نکته جالب این است که این شو ها و نمایش ها هر روز هفته متغییر است و هر روز برنامه ای خاص اجرا میشود . یک روز نمایش موزیکال ویژه کودکان ، یک روز شوی ویژه طوطی سخنگو و روز دیگر نمایش های شعبده بازی ویژه کودکان در این مکان برقرار میشود و کودکان از تماشای آنها لذت میبرند .

اما یکی از زیباترین برنامه هایی که در این مجموعه برگزار میشود که باعث شده تا این مجموعه رنگ و بویی متفاوت داشته باشد و همانطور که از نامش پیداست به سرزمین قهرمانان و سرزمین افسانه ای مشهور باشد ، شوی مخصوصی است است که شوی Franco Dragone نام دارد و هر روز از ساعت ۹ تا ۹٫۳۰ در مجموعه لند آو لجندز آنتالیا برقرار است . کارامتر ها و شخصیت های افسانه ای با لباس ها مخصوص با چندیدن قایق روی رودخانه ای که در این مجموعه قرار دارد ، حرکت میکنند و شما را با خود به دنیای افسانه ها میبرند . رنگ آمیزی ، دکور ، لباس ها ، گریم ها و موزیک آنقدر زیبا و هماهنگ است که شما خود را در فضای یک کارناوال بسیار استثنایی احساس میکنید.

یکی از بخش های پر طرفدار در مجموعهلند آو لجندز آنتالیا ، آکواریوم این مجموعه است که مجموعه وسیعی از ماهیهای مدیترانه ای و گرمسیری در داخل آن قرار گرفته اند .علاقمندان به آبزیان و ماهیها ، میتوانند در فضای ایجاد شده در کنار ماهیها شنا کنند و از نزدیک آنها را لمس کرده . لذت ببرند . البته بخش جداگانه ای نیز در این آکواریوم برای ماهیهای بزرگ و کوسه ماهیها در نظر گرفته شده است که میتوانید از پشت شیشه های آکواریوم آها راتماشا کنید . این مجموعه دارای ۲ استخر متفاوت برای غواصی است . یکی از آنها که استخری به عمق ۴ متری است ، برای کسانی که تجربه غواصی زیادی ندارد قابل استفاده است و دیگری برای استفاده غواصان حرفه ای آماده شده است .

اگر علاقمند به بازیهای پر از هیجان هستید ، حتماٌ از رولرکاستر بزرگ موجود در این مجموعه استفاده کنید . این رولر کاستر بزرگ که تایفون کاستر نام دارد ، دارای سرعت ۸۶ کیلومتر در ساعت بوده و با این سرعت مسافتی حدود ۵۲۵ متر را طی میکند . بالاترین نقطه این رولر کاستر ۴۳ متر ارتفاع دارد و یکی از بخش های جالب و هیجان دار آن زمانی است که خود را روی سطح آب استخر میبینید و با سرعت از روی آن عبور میکنید . این بازی به دلیل سرعت و ارتفاع زیاد برای کودکان ممنوع است و علاوه بر آن قد شما باید حداقل ۱۳۰ سانت باشد تا به شما اجازه سوار شدن را ب دهند . اگر به ئنبال سرعت و هیجان هستید ،

اتاق های هتل مجموعه لند آو لجندز آنتالیا ، نیز فضایی متفاوت دارد و به سبک لوکس و فانتری و با دکوراسیونی برگرفته از داستانهای افسانه ای و فانتزی ، تزیین شده است . اگر در هنگام رزرواسیون هتل ، جنسیت فرزند خود را ذکر کنید ، برای پسرها اتاقی با فضای آبی رنگ و برای دخترها اتاقی با فضای صورتی تدارک دیده میشود . این هتل دارای اتاق های خانوادگی نیز میباشد که فضای اتاق بزرگسالان را از کودکان جداکرده و میتوانید اقامت راحتت ری داشته باشید . اگر علاقمند به رزرو اتاق های این هتل میباشید و نیاز به جزییات بیشتری دارید با همکاران ما در بخش تور در آژانس هورامان گشت تماس بگیرید تا با اطلاعات کامل در خدمت شما باشند .

تمام امکانت ذکر تنها گوشه ای از دنیایی است که در مجموعه لند آو لجندز آنتالیا با آن رو به رو خواهید شد . اگر قصد سفر به انتالیا را دارید ، حتماٌ برنامه خود را به گونه ای تنظیم کنید تا حتی اگر در هتل این مجموعه اقامت ندارید نیز ۱ روز کامل را در بخش پارک آبی و سرگرمی این مجموعه بگذرانید . مطمئن باشید که از گذراندن زمان در این مجموعه بینظیر لذت خواهید برد و جزو به یاد ماندنی ترین بخش های سفر شما به آنتالیا خواهد بود . در ارتباط با تورهای یک روزه و ساعت کاری این مجموعه اطلاعات لازم را از راهنمای تور و یا کانتر فروش تور ترکیه دریافت کنید .


qr کد
   تفریح

ثبت نظر جدید     در پاسخ به   علی  
سوال امنیتی
دانلود جدیدترین و زیباترین تم ها و لانچرهای اندروید
دانلود جدیدترین و زیباترین تم ها و لانچرهای اندروید
دانلود جدیدترین نسخه تلگرام Telegram 4.0.2 وx86 Plus 3.13.1.9 و Lagatgram 3.13.1.3 برای اندروید آخرین ورژن
دانلود جدیدترین نسخه تلگرام Telegram 4.0.2 وx86 Plus 3.13.1.9 و Lagatgram 3.13.1.3 برای اندروید آخرین ورژن
دانلود WallPaper والپیپرهای زیبا با کیفیت full HD و 4k ultra hd از طبیعت فول اچ دی
دانلود WallPaper والپیپرهای زیبا با کیفیت full HD و 4k ultra hd از طبیعت فول اچ دی
دانلود مداحی حاج محمود کریمی جدید ترین نوحه ها برای محرم 93 شب اول و دوم و سوم و چهارم و پنجم و ششم و هفتم و هشتم و نهم شب تاسوعا و دهم شب عاشورا و عصر عاشورا و شب اربعین 93
دانلود مداحی حاج محمود کریمی جدید ترین نوحه ها برای محرم 93 شب اول و دوم و سوم و چهارم و پنجم و ششم و هفتم و هشتم و نهم شب تاسوعا و دهم شب عاشورا و عصر عاشورا و شب اربعین 93
دانلود جدیدترین مداحی حاج محمود کریمی 94 در هیت رایه العباس شب اول،شب دوم،شب سوم،شب چهارم،شب پنجم،شب ششم،شب هفتم،شب هشتم،شب نهم،تاسوعا
دانلود جدیدترین مداحی حاج محمود کریمی 94 در هیت رایه العباس شب اول،شب دوم،شب سوم،شب چهارم،شب پنجم،شب ششم،شب هفتم،شب هشتم،شب نهم،تاسوعا
دانلود والپیپر های متحرک سه بعدی جدیدترین و زیبا ترین و با کیفیت ترین Live Wallpaper برای اندروید
دانلود والپیپر های متحرک سه بعدی جدیدترین و زیبا ترین و با کیفیت ترین Live Wallpaper برای اندروید
دانلود MeowChat v5.0.8.1 جدیدترین نسخه نرم افزار دوستیابی برای اندروید
دانلود MeowChat v5.0.8.1 جدیدترین نسخه نرم افزار دوستیابی برای اندروید
اس ام اس تشکر و قدردانی پیامک sms
اس ام اس تشکر و قدردانی پیامک sms
دانلود imo messenger v9.8.000000000951 جدیدترین نسخه نرم افزار تماس صوتی و تصویری و پیامک رایگان ایمو برای اندروید
دانلود imo messenger v9.8.000000000951 جدیدترین نسخه نرم افزار تماس صوتی و تصویری و پیامک رایگان ایمو برای اندروید
دانلود نرم افزار حذف و فرمت فلش مموری رایت پروتکت شده و ترفند حذف رایت پروتکت از طریق تنظیمات ریجستری ویندوز adata , silicon power ,pny , kingmax , sony
دانلود نرم افزار حذف و فرمت فلش مموری رایت پروتکت شده و ترفند حذف رایت پروتکت از طریق تنظیمات ریجستری ویندوز adata , silicon power ,pny , kingmax , sony
مجموعه نوحه های شور و سنگین از مداحان اهل بیت محرم 94
مجموعه نوحه های شور و سنگین از مداحان اهل بیت محرم 94
دانلود BeeTalk v2.1.5 جدیدترین نسخه نرم افزار محبوب چت و پیامک رایگان بی تاک برای اندروید و v1.2.39برای ios و راهنمای ساخت آیدی
دانلود BeeTalk v2.1.5 جدیدترین نسخه نرم افزار محبوب چت و پیامک رایگان بی تاک برای اندروید و v1.2.39برای ios و راهنمای ساخت آیدی
دانلود KMPlayer 4.2.1.4 و نسخه Portable ویدئو پلیر با پشتیبانی زیرنویس فارسی آخرین و جدیدترین نسخه و PotPlayer 1.7.3344 نرم افزار مشابه و حتی بهتر از آن 64 بیت
دانلود KMPlayer 4.2.1.4 و نسخه Portable ویدئو پلیر با پشتیبانی زیرنویس فارسی آخرین و جدیدترین نسخه و PotPlayer 1.7.3344 نرم افزار مشابه و حتی بهتر از آن 64 بیت
دانلود نرم افزار فرهنگ لغات پارسی دهخدا و فرهنگ لغت معین نسخه 1.5برای اندروید
دانلود نرم افزار فرهنگ لغات پارسی دهخدا و فرهنگ لغت معین نسخه 1.5برای اندروید
دانلود BlueStacks 2.3.41.6601 + Root شبیه ساز اندروید آخرین و جدیدترین نسخه
دانلود BlueStacks 2.3.41.6601 + Root شبیه ساز اندروید آخرین و جدیدترین نسخه
دانلود LINE v5.10.1 جدیدترین نسخه لاین مکالمه ، تماس تصویری و پیامک رایگان موبایل برای اندروید و ویندوزفون و نوکیا و v4.3.2 برای ios و ویندوز و بلک بری و v3.1.7.10 برای مک و فایل آموزش ساخت آیدی
دانلود LINE v5.10.1 جدیدترین نسخه لاین مکالمه ، تماس تصویری و پیامک رایگان موبایل برای اندروید و ویندوزفون و نوکیا و v4.3.2 برای ios و ویندوز و بلک بری و v3.1.7.10 برای مک و فایل آموزش ساخت آیدی
دانلود badoo v4.26.1 جدیدترین نسخه نرم افزار چت روم بادو برای اندروید و v2.4.1 برای ios
دانلود badoo v4.26.1 جدیدترین نسخه نرم افزار چت روم بادو برای اندروید و v2.4.1 برای ios
دانلود بازی خاطره انگیز قارچ خور Super Mariov1.0.5 برای اندروید و ویندوز
دانلود بازی خاطره انگیز قارچ خور Super Mariov1.0.5 برای اندروید و ویندوز
دانلود جدیدترین نسخه دایرکت ایکس Directx ورژن های 9 و 10 و 11 و 11.2 برای اجرای بازی های سه بعدی در ویندوز
دانلود جدیدترین نسخه دایرکت ایکس Directx ورژن های 9 و 10 و 11 و 11.2 برای اجرای بازی های سه بعدی در ویندوز
دانلود Plants vs. Zombies2 HD v4.6.1 v6.0.0 جدیدترین نسخه بازی محبوب و اعتیاد آور جنگ زامبی ها و گیاهان برای اندروید و نسخه 1 برای ویندوز
دانلود Plants vs. Zombies2 HD v4.6.1 v6.0.0 جدیدترین نسخه بازی محبوب و اعتیاد آور جنگ زامبی ها و گیاهان برای اندروید و نسخه 1 برای ویندوز
دانلود جدیدترین نسخه مسابقه رانندگی در جاده های واقعی بدون نیاز به دیتا Racing 3D: Asphalt Real Tracks v1.2 برای اندروید و تریلر بازی
دانلود جدیدترین نسخه مسابقه رانندگی در جاده های واقعی بدون نیاز به دیتا Racing 3D: Asphalt Real Tracks v1.2 برای اندروید و تریلر بازی
دانلود بازی فوتبال حرفه ایی PES 2012 - Pro Evolution Soccer 2.0.2 v1.0.5 و 2018 برای اندروید
دانلود بازی فوتبال حرفه ایی PES 2012 - Pro Evolution Soccer 2.0.2 v1.0.5 و 2018 برای اندروید
دانلود Fast dict v2.5.5 جدیدترین نسخه دیکشنری مشهور و قدرتمند فست دیک برای اندروید و نسخه ios
دانلود Fast dict v2.5.5 جدیدترین نسخه دیکشنری مشهور و قدرتمند فست دیک برای اندروید و نسخه ios
دانلود Adobe Photoshop جدیدترین نسخه مجموعه نرم افزارهای فتوشاپ برای اندروید
دانلود Adobe Photoshop جدیدترین نسخه مجموعه نرم افزارهای فتوشاپ برای اندروید